Co będzie modne w 2018?

Dawno minęły czasy gdzie nikt nie zwracał uwagi na to co się nosi. Aktualnie każdy podąża za modą i stara się nie wypaść z elity. Buty markowe teraz to podstawa, na szczęście firmy produkujące te buty wiedzą, że ludzie którym je sprzedają są różni, więc produkty ich także są robione tak żeby mogły trafić do każdego.

Powrót do lat 70?

Bardzo często i praktycznie w każdej sferze można zauważyć powroty do dawnych lat. Także w sferze butów w 2018 roku będzie powrót, właśnie do lat 70. gdzie nosiło się buty typu Sneakers, które najczęściej miały odcienie ciemnej pomarańczy czy koloru musztardowego. Markowe buty streetwear to nie będą tylko sneakers ale także buty ortopedyczne, czyli z topornymi cholewkami i wysokimi podeszwami.

Prostota wygra?

W latach 70. do których powoli wracamy but przede wszystkim służył do chodzenia i to co się na nim znajdowało nie odgrywało, aż tak znaczącej roli jak obecnie. Jednak markowych butów w miejskim stylu przybywa i trzeba jakoś wyróżnić się na rynku. Właśnie stawiając na wyróżnienie w 2018 roku modne mają być buty z różnego rodzaju wstawkami, naszywkami i elementami świecącymi.

Jak widać powrót do lat wcześniejszych odbywa się praktycznie na każdej płaszczyźnie. Elementami, które będą nas różnić są dodatki, które w obecnych czasach odgrywają główną rolę jeśli chodzi o produkty. Firmy prześcigają się w wymyślaniu nowych rzeczy, które mogą się sprzedać.