Legendarny model Adidas Hamburg

Kultowe sneakersy zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. To dzięki znamienitej budowie modelu butów Adidas Hamburg, które są inspirowane podobnym modelem z lat 80. Takie cudeńko w obecnych czasach, zezwala na poczucie wyjątkowości i dopasowanie do unikalnych stylizacji sportowych i nie tylko.

Prominentne wykonanie

Buty adidas Hamburg cechują się wysokim gatunkiem użytych materiałów. Na niską cholewkę składa się zamszowa skóra, która nie ogranicza ruchów, i co więcej, zharmonizuje się z naturalnymi manewrami stóp. Dodatkowo pięty są wzmocnione, co jeszcze bardziej zezwala na poczucie komfortu w czasie każdego kroku. Z kolei sznurowadła umożliwiają dopasowanie do kształtu każdej stopy. Uzupełnieniem są gumowane podeszwy, które cechują się doskonałą przyczepnością.
We wnętrzu zastosowano wyprofilowaną wkładkę z innowacyjną technologią – Ortholite, która prawidłowo wentyluje i amortyzuje.

Adidas Hamburg obuwie – wyjątkowy look

Symbolem wyróżniającym są zdobne trzy paski po bocznych stronach, które nawiązują do logo firmy. Standardem jest łączenie kontrastujących kolorów całej cholewki i pasków. Dzięki temu można uzyskać interesujący look na różnorodne okazje. Co więcej, każda para może być swoistym wyróżnikiem w czasie różnych sytuacji, co jeszcze bardziej nada oryginalności przy każdym wyjściu. Takie połączenia, np. czerni i czerwieni, czy też błękitu z białym, doskonale wpiszą się w konkretne upodobania.