Streetwear i Vans

Vans jest klasykiem w swojej dziedzinie, dzięki czemu zaskarbił sobie rzesze miłośników. Można zatem wytypować kultowy model, lub też wybrać parę butów zawierającą oryginalny deseń, nawiązujący do trendów w aktualnym sezonie.

Legendarne buty Vans

Szeroko pojęty streetwear, zezwala na łączenie oryginalnych części garderoby, i swoiste wyróżnienie się. Buty Vans doskonale wpasują się do każdej stylizacji. Jest to możliwe dzięki fasonom, modnym od pokoleń. Są to wersje:
– Authentic,
– Sk8-Hi,
– Slip-On.
Elementem wyróżniającym jest wysokość cholewki, która sięga do kostki, lub za kostkę. W ofercie znajduje się mnóstwo modeli, które są zapinane na rzepy, posiadają sznurowadła, czy też są po prostu wsuwane.

Vans obuwie i wzornictwo na czasie

Buty tego producenta są wykonane z różnych materiałów, w zależności od konkretnego typu. Najczęściej jest to materiał tekstylny i skóra naturalna. Wysoka jakość, pozwala na długie użytkowanie oraz łatwą pielęgnację wybranej pary.
Tym, co przyciąga uwagę jest wzór. Dostępna jest standardowa czerń i biel. Nie brakuje także wszelkich grafik, które przyciągają uwagę, i stają się charakterystycznym detalem wyróżniającym. Można zatem wybrać to, co się lubi, i zawsze wyglądać na czasie, zgodnie z obowiązującą modą. Każda kolekcja posiada swoje buty numer 1, które niejedne stopy przeniosą daleko w świat. Luz i swoboda noszenia, zadowolą nie jednego użytkownika.